Sportprogramma

Ajax B
Zaterdag 9 november
        
15:00 Ajax B JO19-1-OSC JO19-3
12:15 SDOUC JO15-2-Ajax B JO15-1
08:45 Kilder JO13-1-Ajax B JO13-1
10:00 Ajax B JO11-1G-AZSV JO11-3
10:00 Ajax B JO10-1-Ruurlo JO10-3
10:30 Concordia-W JO9-1-Ajax B JO9-1
08:30 SDOUC JO8-1-Ajax BJO8-1G
Zondag 10 november
14:00 Den Dam 1-Ajax B 1
10:30 Ajax B 2-VVG '25 3
10:00 Ajax B 3-Etten 5
10:00 Ajax B 4-Erix 4

FC Dinxperlo
Woensdag 6 november

18:30 FC Dinxperlo JO11-1-FC Eibergen JO11-1
Achterhoek Cup
19:00 Varsseveld JO15-1-FC Dinxperlo JO15-1
Bekertoernooi in Dinxperlo
19:00 SVO DCS/OBW MO17-1-FC Dinxperlo MO17-1
Vrijdag 8 november
Zaal        

19:30 FC Dinxperlo 2-JU Wehl 1
20:00 ZZV/Café Rooie Jan 1-FC Dinxperlo 1
Zaterdag 9 december
Veld, thuis

08:30 FC Dinxperlo JO13-3-Varsseveld JO13-3
08:30 FC Dinxperlo JO11-4M-Longa '30 JO11-4
08:30 FC Dinxperlo JO9-2-SDOUC JO9-1
08:30 FC Dinxperlo JO9-4-AZSV JO9-5
08:30 FC Dinxperlo JO8-2-VIOD JO8-3
10:15 FC Dinxperlo JO15-3-FC Winterswijk JO15-5
10:15 FC Dinxperlo JO11-1-Victoria '28 JO11-1
10:15 FC Dinxperlo JO10-3G-FC Trias JO10-3G
10:15 FC Dinxperlo JO8-1-Westervoort JO8-1
10:15 FC Dinxperlo MO13-1-FC Bergh MO13-1
10:15 FC Dinxperlo MO11-1-FC Bergh MO11-1
12:00 FC Dinxperlo JO19-3-FC Trias JO19-3
12:00 FC Dinxperlo JO17-2-AZSV JO17-3
12:00 FC Dinxperlo JO17-3-Grol JO17-4
12:00 FC Dinxperlo MO15-1-SDOUC MO15-1
14:30 FC Dinxperlo 4-AZSV 10
14:30 FC Dinxperlo JO19-2-Loil sv JO19-1
Veld, uit        
08:30 FC Bergh JO13-2-FC Dinxperlo JO13-4
08:30 DCS JO10-2-FC Dinxperlo JO10-2
08:30 FC Eibergen JO10-4-FC Dinxperlo JO10-4
08:30 AZSV JO9-4G-FC Dinxperlo JO9-3G
09:00 Varsseveld JO8-2-FC Dinxperlo JO8-3G
09:40 Terborg/Silvolde JO7-3G-FC Dinxperlo JO7-1
09:45 DZC'68 JO10-2-FC Dinxperlo JO10-1
10:00 FC Trias JO9-1-FC Dinxperlo JO9-1
10:45 Varsseveld JO13-2-FC Dinxperlo JO13-2
10:45 Varsseveld JO11-2-FC Dinxperlo JO11-2
11:15 Terborg/Silvolde JO13-1G-FC Dinxperlo JO13-1
11:15 SDOUC JO11-2-FC Dinxperlo JO11-3
12:45 OBW JO15-1-FC Dinxperlo JO15-1
13:00 Ulftse Boys/GWVV/NVC MO17-1-FC Dinxperlo MO17-2
14:30 Renswoude 1-FC Dinxperlo 1
14:30 AVW '66 3-FC Dinxperlo 2
14:30 Gendringen JO17-1-FC Dinxperlo JO17-1
15:00 Erix/KSV JO15-1-FC Dinxperlo JO15-2
Zondag 10 november
Veld, thuis
        
10:30 FC Dinxperlo 2-Varsseveld 2
11:30 FC Dinxperlo VR1-KSV/Erix VR1
14:30 FC Dinxperlo 1-Ulftse Boys 1
Veld, uit
09:30 VIOS B. 9-FC Dinxperlo 4
10:00 VVG '25 4-FC Dinxperlo 3
10:30 Doesburg SC 4-FC Dinxperlo 5

DIOS Volleybal
Zaterdag 9 november
16.00 DIOS HS1-VC Volt H1 HS1
17.45 Morgan DVO HS4-DIOS HS2
18.00 DIOS DS1-Morgana DVO DS2
16.00 DIOS DS2-Robobank Orion DS3
18.00 DIOS DS3-De Hofnar Bovo DS5
16.00 DIOS JB1-Heva VCV JB1
15.00 Sparta Zelhem MA1-DIOS MA1
12.00 DIOS MC1-Rabobank Orion MC2
14.00 DIOS MC2-Heva VCV MC1
09.00 DIOS N2-1-Brevolk N2-1
09.20 Seesing Personeel LOnga '59 N2-2-DIOS N1-1

Meer berichten