Programma FC Dinxperlo

DINXPERLO - Het programma van FC Dinxperlo ziet er als volgt uit. 

Vrijdag 3 december Zaal
19:30 FC Dinxperlo 1 - WZV/Station Alexsander 1

Vrijdag 3 december 35+2 in Doetinchem
19:30 DZC ‘68 35+1 - FC Dinxperlo 35+2
20:00 FC Dinxperlo 35+2 - FC Bergh 35+1
20:30 VIOD 35+2 - FC Dinxperlo 35+2
21:00 FC Dinxperlo 35+2 - Doetinchem 35+1

Vrijdag 3 december 35+1 en 35+3 in Marienvelde
19:30 FC Dinxperlo 35+3 - FC Dinxperlo 35+1
20:00 FC Dinxperlo 35+1 - AD ‘69 35+1
20:30 AZSV 35+1 - FC Dinxperlo 35+1
20:30 AD ‘69 35+1 - FC Dinxperlo 35+3
21:00 FC Dinxperlo 35+1 - HMC ‘17 35+1
21:00 FC Dinxperlo 35+3 - AZSV 35+1
21:30 HMC ‘17 35+1 - FC Dinxperlo 35+3

Vrijdag 3 december 35+4 in Winterswijk
19:30 FC Dinxperlo 35+4 - FC Winterswijk 35+2
20:30 Meddo SC 35+1 - FC Dinxperlo 35+4
21:00 FC Dinxperlo 35+4 - AZSV 35+2
21:30 FC Trias 35+1 - FC Dinxperlo 35+4

Vrijdag 3 december VR1 in Breedenbroek
19:30 FC Dinxperlo VR1 - Ajax B VR1
20:00 Gendringen VR1 - FC Dinxperlo VR1
20:30 FC Dinxperlo VR1 - Varsseveld VR1

Zaterdag 4 december Thuis
8:30 FC Dinxperlo JO13-3JM - Ruurlo JO13-2
8:30 FC Dinxperlo JO13-4 - Longa ‘30 JO13-3
8:30 FC Dinxperlo JO9-2 - FC Trias JO9-3
8:30 FC Dinxperlo JO8-2 - VVG ‘25 JO8-3JM
10:15 FC Dinxperlo JO15-3 - Doetinchem JO15-1JM
10:15 FC Dinxperlo JO13-1JM - VIOD JO13-1
10:15 FC Dinxperlo JO11-3 - Varsseveld JO11-3
10:15 FC Dinxperlo JO10-1 - De Graafschap JO10-1
10:15 FC Dinxperlo JO8-3JM - UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-1JM
12:00 FC Dinxperlo JO15-1JM - VIOD JO15-2JM
12:00 FC Dinxperlo JO15-2 - FC Winterswijk JO15-3
12:00 FC Dinxperlo MO19-2 - Sprinkhanen MO19-1d
12:00 FC Dinxperlo MO17-1 - Avanti W. MO17-1
14:30 FC Dinxperlo 3 - ZZC’20 3
14:30 FC Dinxperlo JO19-1 - FC Winterswijk JO19-2
14:30 FC Dinxperlo JO17-1 - Concordia-W JO17-1
14:30 FC Dinxperlo MO19-1 - DCS/OBW MO19-1

Zaterdag 4 december Uit
8:30 Longa ‘30 JO9-2 - FC Dinxperlo JO9-1
8:30 Longa ‘30 JO8-1 - FC Dinxperlo JO8-1
8:30 Varsseveld JO7-1JM - FC Dinxperlo JO7-1JM |
9:00 Terborg/Silvolde JO7-1JM - FC Dinxperlo JO7-2
9:45 AZSV MO13-1 - FC Dinxperlo MO13-1
10:00 Grol JO11-2JM - FC Dinxperlo JO11-2
10:00 Ajax B JO10-1JM - FC Dinxperlo JO10-3JM
10:15 FC Bergh MO15-1 - FC Dinxperlo MO15-1
10:30 Gendringen/SVGG JO11-1 - FC Dinxperlo JO11-1
11:00 vv Montferland JO13-1 - FC Dinxperlo JO13-2JM
12:15 DZC ‘68 JO19-5 - FC Dinxperlo JO19-2
13:30 MEC/Bredevoort JO17-1 - FC Dinxperlo JO17-2
14:30 Varsseveld JO19-2 - FC Dinxperlo JO19-3 15:00 Etten 2 - FC Dinxperlo 4

Zondag 5 december Thuis
10:00 FC Dinxperlo 5 - KSV 5
12:30 FC Dinxperlo VR1 - SVO Twickel VR1

Zondag 5 december Uit
14:00 Ulftse Boys 1 - FC Dinxperlo 1
11:30 Longa ‘30 6 - FC Dinxperlo 3

Maandag 6 december Zaal
21:30 FC Dinxperlo 3 - Zavodo 76 9

Dinsdag 7 december Thuis
19:00 FC Dinxperlo JO13-2JM - HMC ‘17 JO13-1

Dinsdag 7 december Uit
19:00 VDZ JO13-1 - FC Dinxperlo JO13-1JM

Meer berichten
 

Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden