Voetbal.
Voetbal. Pixabay

Programma FC Dinxperlo

Algemeen

DINXPERLO - Het eerste van FC Dinxperlo speelt komende zondag om 14.00 uur een uitwedstrijd tegen Gendringen. 

Het overige programma van de club:

Vrijdag 23 september Zaal Thuis 19:00 FC Dinxperlo 2 - Veldhoek 3 20:00 FC Dinxperlo 1 - Veldhoek 1

Vrijdag 23 september Zaal Thuis 22:00 VVG ‘25 3 - FC Dinxperlo 3

Vrijdag 23 september 35+1 in Dinxperlo 19:30 Concordia-W 35+2 - FC Dinxperlo 35+1 20:00 FC Dinxperlo 35+1 - VVG ‘25 35+1 20:30 FC Dinxperlo 35+1 - Etten 35+1 21:00 VIOD 35+1 - FC Dinxperlo 35+1

Vrijdag 23 september 35+2 en 35+3 in Bredevoort 19:30 FC Dinxperlo 35+2 - AD ‘69 35+1 19:30 FC Dinxperlo 35+3 - Bredevoort 35+1 20:00 AD ‘69 35+1 - FC Dinxperlo 35+3 20:30 FC Dinxperlo 35+3 - FC Dinxperlo 35+2 21:00 FC Dinxperlo 35+2 - AZSV 35+1 21:30 Bredevoort 35+1 - FC Dinxperlo 35+2 21:30 AZSV 35+1 - FC Dinxperlo 35+3

Vrijdag 23 september 35+4 en 35+5 in Aalten 19:30 AZSV 35+2 - FC Dinxperlo 35+4 19:30 AD ‘69 35+2 - FC Dinxperlo 35+5 20:00 FC Dinxperlo 35+4 - AD ‘69 35+2 20:00 AZSV 35+2 - FC Dinxperlo 35+5 20:30 FC Dinxperlo 35+5 - FC Dinxperlo 35+4

Vrijdag 23 september VR18+1 in Winterswijk 20:00 FC Winterswijk VR18+1 - FC Dinxperlo VR18+1 20:30 FC Dinxperlo VR18+1 - AZSV VR18+2 21:00 MEC/Bredevoort VR18+1 - FC Dinxperlo VR18+1 21:30 FC Dinxperlo VR18+1 - AZSV VR18+3

Vrijdag 23 september VR18+2 in Kilder 19:30 FC Dinxperlo VR18+2 - AZSV VR18+1 20:00 FC Dinxperlo VR18+2 - Varsseveld VR18+1 20:30 Kilder VR18+1 - FC Dinxperlo VR18+2

Zaterdag 24 september Thuis 08:30 FC Dinxperlo JO13-3JM - ZZC’20 JO13-4 08:30 FC Dinxperlo JO9-1 - ZZC’20 JO9-1 08:30 FC Dinxperlo JO9-2 - ZZC’20 JO9-2JM 08:30 FC Dinxperlo JO9-3 - FC Dinxperlo JO9-4 10:15 FC Dinxperlo JO15-3 - Terborg/Silvolde JO15-1 10:15 FC Dinxperlo JO11-1 - VIOD JO11-1 10:15 FC Dinxperlo JO10-1 - DZC ‘68 JO10-3 10:15 FC Dinxperlo JO8-1 - FC Winterswijk JO8-1 10:15 FC Dinxperlo MO15-2 - FC Winterswijk MO15-1 12:00 FC Dinxperlo JO17-2 - Longa ‘30 JO17-3 12:00 FC Dinxperlo JO15-2 - FC Trias JO15-2JM 14:30 FC Dinxperlo JO19-1 - Terborg/Silvolde JO19-1 14:30 FC Dinxperlo MO20-1 - Oeken MO20-1

Zaterdag 24 september Uit 08:30 AZSV - AD ‘69 JO13-3 - FC Dinxperlo JO13-2JM

08:30 DZC’68 JO8-3JM - FC Dinxperlo JO8-2JM 08:30 FC Dinxperlo JO9-3 - FC Dinxperlo JO9-4 08:30 Concordia-W JO11-1 - FC Dinxperlo JO11-2 08:45 Terborg/Silvolde/Westendorp JO10-1JM - FC Dinxperlo JO10-2 10:00 Longa ‘30 JO11-3 - FC Dinxperlo JO11-3JM 10:00 Loo JO14-1JM - FC Dinxperlo JO14-1 10:30 Gendringen/SVGG JO15-1 - FC Dinxperlo JO15-1JM 11:00 MEC/Bredevoort JO7-1 - FC Dinxperlo JO7-1JM 11:30 Terborg/Silvolde JO13-3 - FC Dinxperlo JO13-4 11:45 NSC Nijkerk 2 - FC Dinxperlo 2 12:15 DZC ‘68 JO17-2 - FC Dinxperlo JO17-1 13:15 Colmschate MO15-1 - FC Dinxperlo MO15-1 13:45 FC Bergh 5 - FC Dinxperlo 3 14:30 DZC ‘68 6 - FC Dinxperlo 4 15:00 Erix/KSV JO19-1 - FC Dinxperlo JO19-2

Zondag 25 september Thuis 10:00 FC Dinxperlo 5 - Erix 4 11:00 FC Dinxperlo 3 - Grol 7 11:00 FC Dinxperlo 4 - Ajax B 3 12:15 FC Dinxperlo 2 - DCS 2

Zondag 25 september Uit 11:30 Victoria Boys VR2 - FC Dinxperlo VR1 14:00 Gendringen 1 - FC Dinxperlo 1

Advertenties doorgeplaatst vanuit De Band