
Dinxperlose en Heurnse clubs doen mee aan Grote Clubactie
SportDINXPERLO - Verschillende verenigingen uit Dinxperlo en De Heurne doen mee aan de Grote Clubactie die op zaterdag 20 september van start gaat. Onder de deelnemers zijn FC Dinxperlo, DIOS Dinxperlo Omnisport, Psalm 150, TV De Rietstap, Vereniging Dinxperlo Mediabeheer en Dinxper’s Smartlappenkoor.
De opbrengst wordt gebruikt voor activiteiten, materialen en het betaalbaar houden van contributies. Van ieder verkocht lot gaat 80 procent rechtstreeks naar de clubkas. Trotse jeugdleden komen dus komende tijd in clubtenue langs de deuren of melden zich via WhatsApp en social media om te doneren.
Steun aan verenigingsleven
In 2024 leverde de Grote Clubactie landelijk vele miljoenen euro’s op. Met deze inkomsten konden verenigingen onder meer nieuwe kleding aanschaffen, clubhuizen opknappen en jeugdkampen organiseren.
Deelnemers die een lot kopen steunen niet alleen de club, maar maken ook kans op prijzen. De winkans is 1 op 9 en de hoofdprijs bedraagt 100.000 euro. De trekking vindt plaats op 11 november.








