Sportprogramma

Ajax B
Vrijdag 15 november

19.30 FC Winterswijk 45+1-Ajax B 45+1
20.00 Ajax B 45+1-FC Trias 45+1
20.30 Vosseveld 45+1-Ajax B 45+1
Zaterdag 16 november
08.30 FC Dinxperlo JO9-1-Ajax B JO9-1
09.30 VIOD JO11-4G-Ajax B JO11-1G
09.30 Ajax BJO8-1G-Etten JO8-1G        
10.00 Ajax B JO10-1-DZC'68 JO10-7G
11.00 Ajax B JO13-1-RKZVC JO13-2
11.00 AZSV JO15-3-Ajax B JO15-1
14.30 SJO/SSA HMC '17 JO17-1-Ajax B JO17-1
15.00 't Peeske JO19-1-Ajax B JO19-1
Zondag 17 november
10.00 Ajax B 4-Reunie 4
10.30 Ajax B 3-Concordia-W 11
10.30 Ajax B 2-Concordia-W 5

FC Dinxperlo
Vrijdag 15 november
zaal

19:30 DVC'26 3 zaal-FC Dinxperlo 2
20:30 FC Dinxperlo 1-DGA 1
veld, Borculo         
19:30 FC Dinxperlo VR2-DEO VR1
20:00 FC Trias VR1-FC Dinxperlo VR2
20:30 FC Dinxperlo VR2-Meddo SC VR1
21:30 AD '69 VR1-FC Dinxperlo VR2
Zaterdag 16 november
Veld, thuis

08:30 FC Dinxperlo JO13-3- FC Trias JO13-3G
08:30 FC Dinxperlo JO11-2-RKZVC JO11-2
08:30 FC Dinxperlo JO11-3-Terborg/Silvolde JO11-3
08:30 FC Dinxperlo JO10-2-DZC'68 JO10-5
08:30 FC Dinxperlo JO9-1-Ajax B JO9-1
08:30 FC Dinxperlo JO9-2-VIOD JO9-3G
08:30 FC Dinxperlo JO8-3G-Keijenburgse Boys JO8-1
10:15 FC Dinxperlo JO15-1-AZSV JO15-1
10:15 FC Dinxperlo JO13-1-Grol JO13-2G
10:15 FC Dinxperlo JO13-4-Peeske 't JO13-1
10:15 FC Dinxperlo JO10-3G-DEO JO10-3G
10:15 FC Dinxperlo JO10-4-SJO/SSA HMC '17 JO10-2
10:15 FC Dinxperlo JO7-1-vv Montferland JO7-1
10:15 FC Dinxperlo MO11-1-Longa '30 MO11-1
10:55 FC Dinxperlo JO7-1-Terborg/Silvolde JO7-3G
12:00 FC Dinxperlo JO19-3-AZSV JO19-4
12:00 FC Dinxperlo JO17-2 -Halle JO17-1
12:00 FC Dinxperlo MO17-2-FC Bergh MO17-2
12:00 FC Dinxperlo MO15-1-Terborg/Silvolde MO15-1
14:30 FC Dinxperlo 2-Oranje Blauw 2
14:30 FC Dinxperlo JO19-2-Kilder JO19-1
14:30 FC Dinxperlo JO17-3-MEC/Bredevoort JO17-2
Veld, uit         
08:30 SJO ZZC JO10-1-FC Dinxperlo JO10-1
08:30 FC Zutphen JO9-5-FC Dinxperlo JO9-3G
08:30 VVG '25 JO8-1-FC Dinxperlo JO8-2
08:30 Lochem SP MO13-1-FC Dinxperlo MO13-1
09:00 SDOUC JO15-2-FC Dinxperlo JO15-3
09:00 Varsseveld JO8-1-FC Dinxperlo JO8-1
09:45 ST: Terborg/Silvolde JO11-4-FC Dinxperlo JO11-4M
09:45 AZSV JO9-4G-FC Dinxperlo JO9-4
10:00 Grol JO15-3G-FC Dinxperlo JO15-2
10:00 MEC/Bredevoort JO13-1G-FC Dinxperlo JO13-2
10:00 Avanti W. JO11-1-FC Dinxperlo JO11-1
10:35 SDOUC JO7-1G-FC Dinxperlo JO7-1
14:15 Orion MO17-1-FC Dinxperlo MO17-1
14:30 Reunie/GSV'63 JO19-1-FC Dinxperlo JO19-1
14:30 VIOS B. JO17-1-FC Dinxperlo JO17-1
15:00 VVG '25/Etten JO17-3-FC Dinxperlo JO17-4
15:15 FC Winterswijk 5-FC Dinxperlo 4
Zondag 17 november
Veld, thuis

10:00 FC Dinxperlo 4-Rekken 5
10:30 FC Dinxperlo 2-Concordia-W 3
10:30 FC Dinxperlo 5-Terborg 3
11:30 FC Dinxperlo VR1-SSA Ratti - Socii VR1
14:30 FC Dinxperlo 1-TVO 1
Veld, uit
10:00 NVC 3-FC Dinxperlo 5
10:30 Wolfersveen 2-FC Dinxperlo 3

DIOS Volleybal
Woensdag 13 november

20.30 uur DIOS HS2-KSH HS2
Zaterdag 16 november
De Bult Vragender

08.30 DIOS N6-1-Marvo N6-1
09.10 Hofna Bovo N6-3-DIOS N6-1|
09.50 DIOS N6-2-Hofnar Bovo N6-2
09.50 DIOS N4-2-Seesing Personeel Longa '59 N4-2
10.30 Seesing Personeel Longa '59 N6-2-DIOS N6-2
Elshof, Groenlo
13.00 Seesing Personeel Longa '59 N4-5-DIOS N4-3
Zaterdag 16 november
12.00 HEVA VCV MC1-DIOS MC1
13.00 Rabobank Orion MC2-DIOS MC2
15.00 VVH HS1-DIOS HS1
20.15 VIJV HR1-DIOS HR1
14.00 De ofna Bovo DS2-DIOS DS1
17.30 Focus DS1-DIOS DS2
12.00 LIVO DS8-DIOS DS3

Meer berichten